Rodonit koule

260 Kč
Skladem
  • zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru
  • navozuje pocit lásky
  • pomáhá při řešení konfliktů

 

Kategorie: Koule

Rodonit je kamenem lásky a vnitřní síly. Vnáší do života nezištnou lásku a soucit, nejen k druhým, ale i k sobě sama. Působí výborně na srdce a vztahy. Především pokud se cítíte nemilováni.

Má mimořádně pozitivní vliv v případech sebepoškozování, odstraňování závislosti na jiné osobě nebo následků zneužívání.

Rodonit je užitečný kámen první pomoci- odstraňuje rodonit následky šoku a paniky. Během zotavování dodává energii, o niž se duše může opřít.

Tyto kulaté krásky se používají při relaxaci, meditaci nebo proti stresu. Jednoduše je držte, převalujte, žmoulejte. Vyzařují uklidňující energii a jejich pohybem se stimulují akupresurní body na dlani.

Kameny pro vás osobně vybírám na základě jejich energie tak, aby Jogínky přinášely nejenom krásné, ale i harmonizované kameny. 

Hmotnost: 100g-115g

Veškeré uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé informace vycházející z litoterapie a z obecně známých zdrojů. Minerály, polodrahokamy a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny! V případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.