Rodonit koule

260 Kč
Skladem
  • zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru
  • navozuje pocit lásky
  • pomáhá při řešení konfliktů

 

Kategorie: Koule

Rodonit je kamenem lásky a vnitřní síly. Vnáší do života nezištnou lásku a soucit, nejen k druhým, ale i k sobě sama. Působí výborně na srdce a vztahy. Především pokud se cítíte nemilováni.

Má mimořádně pozitivní vliv v případech sebepoškozování, odstraňování závislosti na jiné osobě nebo následků zneužívání.

Rodonit je užitečný kámen první pomoci- odstraňuje rodonit následky šoku a paniky. Během zotavování dodává energii, o niž se duše může opřít.

Tyto kulaté krásky se používají při relaxaci, meditaci nebo proti stresu. Jednoduše je držte, převalujte, žmoulejte. Vyzařují uklidňující energii a jejich pohybem se stimulují akupresurní body na dlani.

Kameny pro vás osobně vybírám na základě jejich energie tak, aby Jogínky přinášely nejenom krásné, ale i harmonizované kameny. 

Hmotnost: 100g-115g

Veškeré uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé informace vycházející z litoterapie a z obecně známých zdrojů. Minerály, polodrahokamy a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny! V případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení