Dopis O NÁS pro vás

Milí návštěvníci,

píši vám dopis plný vděčnosti a přidávám příběh tohoto e-shopu. Zpočátku měla vzniknout jen jedna zdravá tyčinka na dodání energie po lekcích jógy a na víkendové pobyty. Ale jak to v jógovém světě chodí, nic není tak jednoduché a přeci je. Stačilo jedno nepatrné pomyšlení a najednou přišla spousta nápadů. Všichni vědí, že myšlenky mají magickou moc, a když právě ta jedna malá dostala svou šanci, strhl se vodopád. Začala jsem potkávat skvělé produkty, které ještě nepoznaly světlo online světa a zasloužily by si potěšit třeba i ty z druhého konce republiky.
 
Rozhodně to nebylo mrknutím oka (stačilo přibližně milion kliků počítačovou myší), ale jsem velmi ráda, že si právě prohlížíte stránky e-shopu Jogínky.
 
Produkty na e-shop jsou vybírány s láskou, testovány přísným okem nadšené jogínky, která ocení něco praktického, krásného, sladkého a hlavně ráda dělá radost druhým. 
 
Celý e-shop by nemohl vzniknout bez dalších vzácných lidiček. Ráda bych poděkovala všem výrobcům, kteří do obchodu své produkty dodávají. Věřte, že každý z nich je tvořen s myšlenkou na ostatní a většina z nich je vyráběna ručně. 
 
Naše produkty k vám poputují z Bruntálu, nejstaršího města České republiky. Vyrůstali jsme obklopeni přírodou a s úctou k ní přemýšlíme o její ochraně a udržitelnosti. Proto se snažím vybírat produkty laskavé k přírodě a pro lidičky prospěšné. 
 
Doufám, že si tady vyberete tu svou radůstku a dovolíte si potěšit sebe i své nejmilejší. 

 

S láskou

Martina

Hearts_joginky_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení