Dopis O NÁS pro vás

Milí návštěvníci,

píši vám dopis plný vděčnosti a přidávám příběh tohoto e-shopu. Zpočátku měla vzniknout jen jedna zdravá tyčinka na dodání energie po lekcích jógy a na víkendové pobyty. Ale jak to v jógovém světě chodí, nic není tak jednoduché a přeci je. Stačilo jedno nepatrné pomyšlení a najednou přišla spousta nápadů. Všichni vědí, že myšlenky mají magickou moc, a když právě ta jedna malá dostala svou šanci, strhl se vodopád. Začala jsem potkávat skvělé produkty, které ještě nepoznaly světlo online světa a zasloužily by si potěšit třeba i ty z druhého konce republiky.
 
Rozhodně to nebylo mrknutím oka (stačilo přibližně milion kliků počítačovou myší), ale jsem velmi ráda, že si právě prohlížíte stránky e-shopu Jogínky.
 
Produkty na e-shop jsou vybírány s láskou, testovány přísným okem nadšené jogínky, která ocení něco praktického, krásného, sladkého a hlavně ráda dělá radost druhým. 
 
Celý e-shop by nemohl vzniknout bez dalších vzácných lidiček. Ráda bych poděkovala všem výrobcům, kteří do obchodu své produkty dodávají. Věřte, že každý z nich je tvořen s myšlenkou na ostatní a většina z nich je vyráběna ručně. 
 
Naše produkty k vám poputují z Bruntálu, nejstaršího města České republiky. Vyrůstali jsme obklopeni přírodou a s úctou k ní přemýšlíme o její ochraně a udržitelnosti. Proto se snažím vybírat produkty laskavé k přírodě a pro lidičky prospěšné. 
 
Doufám, že si tady vyberete tu svou radůstku a dovolíte si potěšit sebe i své nejmilejší. 

 

S láskou

Martina

Hearts_joginky_1