Harmonelo Liver+

1 199 Kč
Skladem
 • Podpora jaterních funkcí a normální činnosti jater
 • Očista těla
 • Správná funkce imunitního systému a přirozená obranyschopnost
 • Napomáhá tvorbě červených krvinek
 • Normální činnost nervové soustavy
 • Silný a účinný antioxidant
 • Podpora normálního stavu střevní mikrobioty
 • Přispívá ke správnému metabolismus lipidů
Kategorie: Harmonelo

Doplněk stravy HARMONELO LIVER+ byl vyvinut specificky pro podporu jaterních funkcí a normální činnosti jater. Jedná se o zcela unikátní kombinaci živých probiotických bakterií, obohacenou o vybrané vitamíny, cholin a přírodní bylinný extrakt z plodů ostropestřce mariánského, který je účinným a silným antioxidantem a přispívá k celkové vitalitě a harmonizaci organismu. Denní dávka obsahuje probiotikum z 30 miliard bakterií. Obsažené probiotické kmeny byly speciálně vybrány pro svou zvýšenou schopnost přeměňovat ve střevě primární žlučové kyseliny na sekundární. Cholin podporuje normální metabolismus lipidů a napomáhá udržení správné činnosti jater. Vitamíny B12 a B6 podporují tvorbu červených krvinek, normální činnost nervové soustavy a spolu s vitamínem D3 zajišťují správnou funkci imunitního systému. Tento produkt je vhodný i pro osoby trpící histaminovou intolerancí.

 

Balení: 60 tobolek

 

DÁVKOVÁNÍ:

2 tobolky denně, 1 ráno a 1 večer, vždy před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (neměla by být horká).

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

SKLADOVÁNÍ:

Neotevřenou dózu uchovávejte v ledničce (při 4-8 °C). Před otevřením vyjměte dózu z lednice a nechte ji temperovat při pokojové teplotě alespoň 3 hodiny. Po otevření udržujte při běžné pokojové teplotě. Ujistěte se, že je dóza vždy správně uzavřena. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

 

AKTIVNÍ LÁTKY:

Probiotické kultury: Jedná se o živé mikroorganismy, které pozitivně působí na náš organismus, jsou-li podávány v adekvátním množství. Mohou příznivě působit mj. na zažívání, trávení i imunitu jedince. Obsažené probiotické kmeny byly speciálně zvoleny pro svou schopnost přeměňovat ve střevě primární žlučové kyseliny na sekundární, čímž významně snižují nepříznivé působení na játra.

Extrakt z ostropestřce mariánského: Silný a účinný antioxidant napomáhající správné činnosti jater. Pomáhá udržovat normální trávení a přispívá k pročištění organismu. Podporuje přirozenou obranyschopnost.

Vitamín B12: Je nezbytný pro správnou funkci krvetvorby a nervového systému. Podstatný je pro metabolismus bílkovin, tuků a sacharidů. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Jeho nedostatek je spojen s chudokrevností, zhoršením paměti i duševní výkonností. Hlavním zdrojem vitamínu B12 jsou živočišné produkty, v rostlinné stravě se téměř nenachází.

Vitamín B6: Je podstatný z hlediska podpory imunitního systému. Nezbytný je pro funkci celé řady enzymů. Podílí se na metabolismu aminokyselin.

Vitamín D3: Řadí se mezi vitamíny, které jsou rozpustné v tucích. Je stěžejní hned pro několik životně důležitých procesů v našem těle. Vitamín D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi, vstřebávání / využití vápníku a fosforu. Napomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, stejně jako správnou činnost svalů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Cholin: Cholin je důležitou bioaktivní látkou. V lidském těle zastává podobnou funkci jako vitamíny. Jedná se o důležitý stavební prvek, z něhož se vytváří acetylcholin – důležitý neurotransmiter. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů. Je stavební látkou, která pomáhá zprostředkovávat přenos nervových vzruchů do mozku a nervosvalové ploténky. Je podstatný pro řadu biochemických reakcí.

 

SLOŽENÍ:

Probiotické kultury (Bifidobacterium longum BL100, Bifidobacterium bifidum BB100, Lactobacillus acidophilus LA11, Lactobacillus rhamnosus HN001), extrakt z plodů ostropestřce mariánského, cholin, vitamíny (B6, B12, D3), látka protispékavá (oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa).

 

HLAVNÍ VÝHODY:

 • Jednoduché použití
 • Unikátní kombinace probiotických složek
 • Vhodné i pro osoby trpící histaminovou intolerancí
 • Bez lepku a mléčných složek
 • Doplnění vybraných vitaminů a dalších bioaktivních látek