Harmonelo Kidney+

1 199 Kč
Skladem
  • Celková detoxikace organismu
  • Podpora správné funkce ledvin
  • Napomáhá normální činnosti trávícího ústrojí
  • Podpora střevního mikrobiomu
  • Normální činnost močových cest

 

Kategorie: Harmonelo

KIDNEY + je zcela jedinečný doplněk stravy, který je určen zejména pro podporu přirozené funkce ledvin. Vyvinut byl na základě několikaletého výzkumu. KIDNEY + obsahuje několik účinných & funkčních látek z vybraných bylinných extraktů v kombinaci s živými probiotickými bakteriemi. Pro zachování optimálního zacílení účinných látek je tento doplněk stravy rozdělen do dvou odlišných typů tobolek, které jsou určeny k užití zároveň.

Balení: 120 tobolek

 

DÁVKOVÁNÍ:

2 bílé tobolky s probiotiky a 2 zelené tobolky s bylinnými extrakty denně. Ráno 1 bílá a 1 zelená, večer 1 bílá a 1 zelená. Užívat vždy před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (neměla by být horká).

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

SKLADOVÁNÍ:

Neotevřenou dózu uchovávejte v ledničce (při 4–8 °C). Před otevřením vyjměte dózu z lednice a nechte ji temperovat při pokojové teplotě alespoň 3 hodiny. Po otevření udržujte při běžné pokojové teplotě. Ujistěte se, že je dóza vždy správně uzavřena. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

 

AKTIVNÍ LÁTKY:

Probiotický mix:

Hlavní účinek tohoto speciálně navrženého probiotického mixu spočívá v degradaci oxalátu (šťavelanu), respektive v jeho schopnosti snižovat množství oxalátu v krvi a moči. Oxaláty jsou antinutriční látky. Jedná se o sloučeniny přirozeně se vyskytující v některých potravinách rostlinného typu (zejména v listové zelenině). Jsou spojovány s tvorbou ledvinových kamenů, avšak mohou také dokonce narušovat vstřebávání živin. Negativně mohou ovlivňovat i trávení. Vazbou na vápník vytváří krystaly, čímž zabrání nejen vstřebávání vápníku v těle, ale vzniklé krystaly mohou také vézt k ukládání v podobě ledvinových kamenů. Tento unikátní probiotický mix zároveň podporuje i střevní mikrobiom.

 

Extrakt plodu růže šípkové:

Růže šípková přispívá k normální činnosti močového měchýře, ledvin a trávení. Je považována za antioxidant napomáhající přirozené obranyschopnosti, správné funkci imunitního i dýchacího systému. Přispívá k dobrému stavu Vaší pleti. Může také podporovat normální stav kloubů.

 

Extrakt nati zlatobýlu obecného:

Zlatobýl obecný je vytrvalou bylinou z čeledi hvězdnicovité. Zlatobýlu je přisuzováno močopudné a dezinfekční působení. V lidovém lékařství je používán již od pradávna. Využívána je zejména jeho nať. Je ceněn pro podporu normální funkce ledvin a močových cest. Přispívá také k podpoře látkové výměny. Obsahuje hned několik důležitých bioaktivních látek, zejména terpenoidy, saponiny, flavonoidy či fenoly, které jsou poměrně dobře prozkoumány.

 

Extrakt nati vrbovky malokvěté:

Vrbovka malokvětá je rostlina z čeledi pupalkovitých obsahující hned několik prospěšných látek. Ceněna je zejména pro své antioxidační účinky. Obsahuje flavonoidy, taniny, glykosidy i vitamin C. Podporuje normální funkci močových cest či prostaty. Nápomocná může být i při menstruačních obtížích a v menopauze. Je doporučována k celkové detoxikaci těla. Často je používána jako fytoterapeutikum.

 

SLOŽENÍ:

- bílé tobolky: probiotické kultury (Bifidobacterium lactis BI-04, Lactobacillus acidophilus LA 14 a NFCM, Lactobacillus plantarum LP ONLLY), obal tobolky (hydroxypropylmethylceluloza), pektin, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), voda.

- zelené tobolky: extrakt plodu růže šípkové (Rosa canina) , extrakt nati zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea), extrakt nati vrbovky malokvěté (Epilobium parviflorum), obal tobolky (hydroxypropylmethylceluloza), barvivo (měďnaté komplex chlorofylů a chlorofylinů).

 

Složení v 1 dávce:

Denní dávka

2 bílých a 2 zelených tobolek 

Denní dávka obsahuje

  DRHP *                 

Extrakt plodu růže šípkové

(Rosa canina)

280 mg  -

Extrakt nati zlatobýlu obecného 

(Solidago virgaurea)

280 mg -

Extrakt nati vrbovky malokvěté

(Epilobium parviflorum)

280 mg -
Probiotika (Bifidobacterium lactis BI-04, Lactobacillus acidophilus LA14 a NFCM, Lactobacillus plantarum LP ONLLY) 30 mld. CFU** -

 

HLAVNÍ VÝHODY:

Praktické balení

Bez lepku a mléčných složek

Jedinečná kombinace probiotického mixu a dalších účinných složek

Obsah cenných bioaktivních látek

Vhodné i pro osoby trpící histaminovou intolerancí

Mix účinných antioxidantů

Přirozená obranyschopnost a imunitní systém