Aromaterapeutický sprej Spiron

378 Kč
Skladem

Spiron

  • Prevence infekční nákazy, repelent
  • Dezinfekce ran a ovzduší
  • Zklidnění psychiky, zdravý spánek
  • Zástava krvácení, očista rukou

 

ZEN

  • Vzácná východní receptura
  • Zklidnění emocí a mysli
  • Antistresové a relaxační účinky
  • Navýšení energie
  • Harmonizace těla i duše
  • Meditační atmosféra
Kategorie: Aromaterapie

Spiron

 

Spiron obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů. Jejich drobné aromatické molekuly se snadno vstřebávají kůží a při dýchání vstupují do plic a krevního řečiště, které je roznáší po celém těle. Do pohybu se rychle uvádí řetězec jejich prospěšných účinků. Vzhledem k jejich vysoké koncentraci, stačí obvykle k dosažení výsledku jen velmi malé množství. Ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy.

Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu na velkých shromážděních nebo v místnostech v období nemocnosti (epidemiích chřipky). Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Lokálně jej lze potírat na opary. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci různých předmětů.

 

Účinné ingredience

Éterické silice (tújová, smrková, amyrisová, myrtová, citronelová, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).

 

Složení

Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Boswellia Serrata Oil, Cinnamomum Camphora Wood Oil Decamphorised, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Abies Holophylla Needle Oil, Thuja Orientalis Twig/Leaf Oil, Ethanol 87 %, Isobutan.

 

Použití

1x krátce rozprášit do vzduchu. Před použitím protřepat!

 

Nebepečí

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. Obsahuje Eucalyptus Citriodora Oil, Limonene, Citral, Alpha-Pinene, Geraniol, Citronellal, Citronellol, L-Carvone, Turpentine Oil, Beta-Pinenes.

 

Spotřebujte do

viz datum na dně nádoby

 

Objem

50 ml

 

ZEN

Zen je přípravek ve spreji obsahující kombinaci éterických olejů podle původní receptury pocházející od mnichů z chrámu Tal Varáhi na úpatí nepálské Annapurny. Plní funkci „balzámu na duši“ v dnešní hektické a psychicky náročné době.

Má uklidňující účinky na naši mysl a usnadňuje tok energie. Je vhodný při stavech neklidu, stresu, napětí, strachu nebo úzkosti. Slouží jako ideální nástroj pro meditaci a rozjímání. Navozuje tělesnou i duševní harmonii, pocity vnitřního míru a radosti.

 

V dalekém Nepálu, poblíž posvátného města Pokhara, leží na úpatí masivu Annapurny chrám Tal Varáhi. Zde nám byla jako vzácný dar svěřena tato starověká receptura, kterou si předávají tamní mniši po mnoho pokolení. Zen přináší euforické prožitky, které povznesou naše smysly do duchovních sfér a zároveň zklidní rozčeřenou hladinu emocí či nevyrovnané mysli.

 

Použití

Přípravek před použitím protřepejte a aplikujte jedním krátkým stříknutím do prostoru.

 

Upozornění

Před stříknutím se přesvědčte, že nemíříte nikomu do očí! Prázdné obaly nepropichujte ani nevhazujte do ohně!

 

Spotřebujte do

viz datum na dně nádoby

 

Objem

50 ml

 

Výrobce:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR