Anděl svíčka

290 Kč
Skladem
  • svíčka s krystalem angelitu a křišťálem s duhovou aurou
  • afirmační svíčka  
Kategorie: Mydlárna Galys
Hmotnost: 0.4 kg

Mydlárna Galys pro vás vytvořila speciální afirmační svíčku, která je opravdovým unikátem. 

Vůně je sestavena tak, aby vás provázela na cestě meditacemi, naplnila váš domov láskou, štěstím a poskytla potřebou andělskou ochranu. Oheň krystaly prohřeje a posílí. Krystaly vám po vyhoření svíčky zůstanou, můžete je nosit celý den u sebe nebo využívat při afirmacích. Prostorem se ponese dokonalá harmonie vůní.

 

Autorka svíčky Zdeňka z Mydlárny Galys říká:
 
"Angelit mě okouzlil hned zpočátku, ale svíčka uzrávala delší dobu. Svíčky s krystaly dáváte hodně jako dárky,  význam a afirmace jsou Vaší osobní hodnotou. Je to pro mě velká pocta. Vždy vidím, jak se na chvíli zastavíte a Vaše myšlenky patří obdarované osobě. Je to velmi krásné a hluboké... chcete poděkovat-darujete.
 
ANDĚL je LASKAVOST, je to obejmutí a ochranná náruč. Přesah a vyšší dobro. Ochrana, důvěra. Vůně je ovocně sladká, šťavnatá a lehká. Tam hledáme zdroj síly a naděje, když na nás doléhá psychická zátěž, strach ... Děkuji všem za podporu, má tvořivá cesta je někdy velmi dobrodružná."

 

Krystaly:

Angelit

Křišťál s duhovou aurou

 

Vůně:

Tato jedinečná, krémová vůně v sobě skrývá tóny broskví, ananasu a čerstvých lesních plodů. Je doplněná nádechem citrusů, ambry, pižma a jasmínu. Tato nečekaná andělská kombinace vás pohladí svojí jedinečností. 

 

Afirmace:

Zapalte všechny čtyři knoty svíčky. Zadívejte se do vrchní části plamene. Zvolte si svou afirmační větu. Je důležité, aby byla v přítomném čase. Můžete použít afirmaci uvedenou na přiložené kartičce. Pronášejte svou větu několikrát- nahlas nebo potichu. Své afirmaci musíte bezmezně věřit a procítit ji. 

 

Svíčka k vám přijde v dárkové krabičce. Jogínky si zakládají na tom, aby balení bylo plně recyklovatelné. 

Svíčky jsou vyráběny pouze ze sójového vosku, který při hoření neuvolňuje škodlivé látky. 

Doba hoření: minimálně 10 hodin

Rozměry

Výška: 4 cm (výška)

Průměr: 10 cm

Hmotnost: 330g

Po vyhoření lze misku použít na zapékání v troubě do 180 °C. Vhodná je také do myčky na nádobí.