Selenitový svícen

Neohodnoceno
258 Kč
Skladem
  • kámen míru a vnitřní harmonie 
  • tiší rány jak fyzické, tak psychické
  • ulevuje nervozitě a úzkosti
  • odstraňuje negativní myšlení 
  • učí nás vnímat krásu i v obyčejných věcech a radovat se ze života
Kategorie: Svícny

Svícen je ze selenitu. Uprostřed je prostor pro čajovou svíčku. Ta kámen prosvítí a nechá vyniknout jeho jemné barvě a struktuře. Selenit je průsvitný krystal, který umožňuje plamenu svíčky lehce blikat skrz stěny svíčky. Okraje svícnů jsou drsné, což je přirozené pro selenit.

Selenit patří mezi velmi silné kameny. Byl pojmenován podle řecké bohyně Seleny.

Selenit je velmi účinný pro čištění našeho domu či bytu od cizích entit a negativních vibrací. Pokud se ocitnete obklopeni negativitou, špatnými myšlenkami, vnímáním a nápady, může Selenit pomoci očistit vaše tělo a mysl od této negativní energie. Pouhým udržením tohoto nádherného krystalu ve vaší přítomnosti vás jeho barva sama uzemní.

Uvolněná energie pomáhá upoutat vaši pozornost a soustředit vaši mysl na přítomnost.

 

Hmotnost: 650g

Šířka: 8 cm 

Výška: 8 cm 

Původ: Maroko

 

Upozornění:

Veškeré uvedené informace o léčivých a ochranných účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé informace vycházející z litoterapie a z obecně známých zdrojů. Minerály, polodrahokamy a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny ! V případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.