Novinka

Sada krystalů pro ochranu a očistu místnosti s rituálem

Neohodnoceno
565 Kč
Skladem

Sada je určena k očistě a ochraně jedné místnosti. 

Kameny v sadě jsou pečlivě vybírány k tomu, aby nastolili klid v prostoru, kam nemají zasahovat vnější vlivy.

Využijete je bydlíte-li v domě poblíž hřbitova, silnice, máte špatné sousedské vztahy, váš byt má temnou minulost nebo cítíte, že nejste v místnosti sami. 

Rituál a rozmístění kamenů můžete také provést s dětmi, které se večer necítí ve svém pokojíčku bezpečně a bojí se v něm spát. 

Kameny vytvoří v místnosti ochranný štít. Negativní energii, která přichází z venkovního prostoru, odpuzují, odkloňují a rozptylují dřív, než je schopna vstoupit do místnosti.

 

Kategorie: Minerály a polodrahokamy
Hmotnost: 0.41 kg

S ochrannou a očistnou sadou se pojí rituál. Jednotlivé kroky najdete detailně popsané na kartě, která je součástí sady. Během rituálu se místnost očistí pomocí posvátného dřeva Palo Santo a kameny se rozmístí po místnosti (viz. obrázek). Vytvoří tak ochranný štít. 

 

Rozmístění krystalů: 

  • Černý turmalín dejte do všech čtyř rohů místnosti a do každého rohu okna.
  • Selenit umístěte do prostoru mezi černé turmalíny. Není ale potřeba ho pokládat mezi dva turmalíny na okně a do prostoru vstupních dveří.

ochranná sada

 

 

Sada obsahuje:

  • 4 x selenit cca 10cm
  • 6 x tromlovaný turmalín cca 3cm
  • Úlomek posvátného dřeva Palo Santo cca 5g
  • Kartičku s rituálem čistění a popisem umístění krystalů
  • Látkový pytlíček 

 

 Jestliže potřebujete pro svou místnost jiný počet krystalů, neváhejte mi napsat na martina@joginky.cz

 

Upozornění:

Veškeré uvedené informace o léčivých a ochranných účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé informace vycházející z litoterapie a z obecně známých zdrojů. Minerály, polodrahokamy a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny ! V případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.