Novinka

Roll on Magická meditace s afirmací

Neohodnoceno
211 Kč
Skladem
  • Rollonka Magická meditace s kombinací esenciálních olejů
  • Přívěšek nebo závěs s minerálem a dřevěným korálkem 
  • Afirmace
  • Látkový pytlíček

Rollonka Magická meditace vznikla na lekcích jógy, kdy jsem potřebovala probrat moje Jogínky, které velmi často v závěrečné relaxaci (šavasáně) usnuly. A co je více aktivizující než svěží vůně pomeranče? Ano, určitě ucítíte pomeranč :)  Za dobu mého lektorování se stal tento olejíček troufám si říct téměř ikonický.

 

Přemýšlela jsem, jak přenést energii, kterou předávám na jógových lekcích. Rollonka vnikla právě z této myšlenky. Olejíček je nabíjený za pomoci krystalů a zvukových vibrací a posílen měsíčním světlem. Do každé lahvičky jsem vložila záměr. Ten se také zrcadlí v afirmaci, kterou najdete přiloženou v mini závěsu nebo přívěšku s dřevěným korálkem (foto tady nenajdete, vyrobím každému originál). Afirmaci vybírám přímo pro toho, kdo si Rollonku objedná. 

 

Afirmace je taková formulka, která se častým opakováním ukládá hluboko do podvědomí a odráží se pak ve skutečném životě. Pokud tě mnou vybraná afirmace osloví, můžeš si ji při meditaci nebo během dne několikrát zopakovat. Ať už v duchu nebo nahlas. Nezapomeň na magickou ingredienci! Tou je hluboký prožitek vyslovených slov. Připomenutím afirmace vám bude ručně vytvořený krystalový závěs nebo přívěšek s dřevěným korálkem. 

 

Jestliže vybíráte Rollonku jako dárek nebo se osobně neznáme, napište o mi o sobě nebo o obdarovaném pár řádků do poznámky k objednávce.

Nejlépe se mi pracuje, když mám k meditaci vizuální podmět. Nejvhodnější je fotka. Nemusí to nutně být fotka obličeje. Stačí obrázek, který je vám blízký, který vás vystihuje. Nejrychleji se ke mě dostanou přes soukromé zprávy na Facebooku nebo Instagramu nebo na mail martina@joginky.cz. Vše, co mi napíšete je samozřejmě soukromé.

Není to podmínkou objednání, ale jelikož je afirmace a olejíček tvořen přímo pro konkrétní osobu, tak je to lepší.

 

Olejíček a přívěšek vyrábím sama a přímo na míru. Jsou určeny jako průvodci a pomocníci na vaší životní cestě. 

 

Přeji krásné meditování nebo klidné odpočívání s pohlazením Magické meditace.

 

Martina 

 

Použití: Používejte  při meditaci, během dne nebo k provonění prostoru. 

Složení: Bio oleje lisované za studena, směs přírodních esenciálních olejů

Objem: 10 ml

 

Pozn. Jelikož jsou Rollonky a přívěšky vytvářeny po přijetí objednávky, může se dodání zásilky lišit. Budu se snažit harmonizovat olej, vybrat afirmaci a vyrobit přívěšek co nejdříve. Je to však práce s energií, která chce svůj čas. Předpokládané odeslání zásilky je do jednoho týdne od přijetí objednávky a platby.