Novinka

Roll on Magická meditace s afirmací

211 Kč
Vyprodáno
  • Rollonka Magická meditace s kombinací esenciálních olejů
  • Přívěšek nebo závěs s minerálem a dřevěným korálkem 
  • Afirmace
  • Látkový pytlíček
Kategorie: Jógové pomůcky
Položka byla vyprodána…

Rollonka Magická meditace vznikla na lekcích jógy, kdy jsem potřebovala probrat moje Jogínky, které velmi často v závěrečné relaxaci (šavasáně) usnuly. A co je více aktivizující než svěží vůně pomeranče? Ano, určitě ucítíte pomeranč :)  Za dobu mého lektorování se stal tento olejíček troufám si říct téměř ikonický.

 

Přemýšlela jsem, jak přenést energii, kterou předávám na jógových lekcích. Rollonka vnikla právě z této myšlenky. Olejíček je nabíjený za pomoci krystalů a zvukových vibrací a posílen měsíčním světlem. Do každé lahvičky jsem vložila záměr. Ten se také zrcadlí v afirmaci, kterou najdete přiloženou v mini závěsu nebo přívěšku s dřevěným korálkem (foto tady nenajdete, vyrobím každému originál). Afirmaci vybírám přímo pro toho, kdo si Rollonku objedná. 

 

Afirmace je taková formulka, která se častým opakováním ukládá hluboko do podvědomí a odráží se pak ve skutečném životě. Pokud tě mnou vybraná afirmace osloví, můžeš si ji při meditaci nebo během dne několikrát zopakovat. Ať už v duchu nebo nahlas. Nezapomeň na magickou ingredienci! Tou je hluboký prožitek vyslovených slov. Připomenutím afirmace vám bude ručně vytvořený krystalový závěs nebo přívěšek s dřevěným korálkem. 

 

Jestliže vybíráte Rollonku jako dárek nebo se osobně neznáme, napište o mi o sobě nebo o obdarovaném pár řádků do poznámky k objednávce. Není to podmínkou objednání, ale jelikož je afirmace a olejíček tvořen přímo pro konkrétní osobu, tak je to lepší.

 

Olejíček a přívěšek vyrábím sama a přímo na míru. Jsou určeny jako průvodci a pomocníci na vaší životní cestě. 

 

Přeji krásné meditování nebo klidné odpočívání s pohlazením Magické meditace.

 

Martina 

 

 

Použití: olejíčkem z Rollonky potřete přiložený dubový korálek. Používejte přívěšek při meditace nebo k provonění prostoru. Až se vůně z dubového korálku vyvoní, je možné postup zopakovat. 

Složení: Bio oleje lisované za studena, směs přírodních esenciálních olejů

Objem: 10 ml

 

Pozn. Jelikož jsou Rollonky a přívěšky vytvářeny po přijetí objednávky, může se dodání zásilky lišit. Budu se snažit harmonizovat olej, vybrat afirmaci a vyrobit přívěšek co nejdříve. Je to však práce s energií, která chce svůj čas. Předpokládané odeslání zásilky je do jednoho týdne od přijetí objednávky a platby.