Kosmetická TAŠTIČKA "Ustláno na růžích"

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem
  • odolná
  • praktická
  • krásná

Ke kvalitní kosmetice neodmyslitelně patří také krásná taštička. Ta od Biorythme k vám nepocestuje přes celý svět, je totiž stejně jako my z České republiky: od návrhu, přes materiál - až po precizní ruční práci.

Ruční šití a kvalitní materiály zaručují bezchybné provedení. Tím se totiž tvorba Martiny Smolkové, která pro vás taštičky podle našich snů ušila, skutečně vyznačuje - je vždycky perfektní, vyřešená do posledního detailu.

Kromě krásy jsme totiž s Martinou hleděly hlavně na praktičnost - do neceséru se toho tak vejde (při velice rozumných rozměrech) opravdu hodně, dá se bezpečně uzavřít a převážet.

 

Bližší popis taštičky:

  • Materiál: Svrchní část - bavlna, vnitřní část (podšívka) - bavlna

 

  • Barva: jemně růžová (pudrová) + růže a lístky na bílém podkladu 
  • Co se do ní vejde: Je to buď hodně VELKÁ taštička na denní líčidla (pudr, make-up, řasenka, štětce apod.) nebo STŘEDNĚ velký - MALÝ necesér na veškerou ostatní kosmetiku během cestování. Osobně ji používám i na líčidla i pro cestování - pokud si neberu speciality jako opalovací krémy nebo repelenty, tak mi prostorem stačí i pro tyto větší účely. Taštička se dá pevně stáhnout šňůrkami, nic z ní tak nevypadává.

 

  • Rozměry: Taštička má ve zploštělém tvaru výšku cca 16 cm, maximální šířka (nahoře) je pak cca 19 cm. Po rozložení (tak, jak ji budete používat): Výška: cca 16 cm (do taštičky se pohodlně vejdou kosmetické štětce o délce 18 cm), průměr vrchního otvoru (když se "vytvaruje" tak, aby vytvořil kruh): cca 12 cm 

 

  • Péče o taštičku: Koženku lze otírat vlhkým hadříkem. Výjimečně lze necesér vyprat v pračce na teplotu 30 °C. Nepoužívat aviváž, nesušit v sušičce. Sušit ideálně vypnutý (vycpaný např. pečícím papírem) volně na vzduchu. Bavlněné části lze žehlit, po vyžehlení lze celou taštičku ošetřit impregnačním combi sprejem na boty (dostupný v prodejně obuvi) - taštička pak vydrží déle čistá.