Novinka

Hojnost- manifestační sada

Neohodnoceno
357 Kč
Skladem
  • Meditační svíčka
  • Rollonka s olejíčkem Hojnost a krystaly Citrínu
  • Lahvička vytvořená během rituálu blahobytu a finanční stability
  • Citrín
  • Nahrávka s řízenou meditací 

Celá sada je vytvořená během úplňku a je určena k manifestaci hojnosti, štědrosti, úspěchu, blahobytu a finanční stability.

Meditační svíčka- využijete ji při meditaci zaměřené na hojnost. Její vůně také vhodná pro meditace a rituály uzdravení, naděje, stálosti a života. Svíčku zapalujte k získání a udržení peněz, k hledání zaměstnání nebo progresi v aktuálním zaměstnání. 

Krystal Citrínu- využijte ho při meditaci nebo ho ponechte v peněžence. Zajistí neustálý tok peněz.

Rollonka Hojnost - olejíček je nabíjený za pomoci krystalů a zvukových vibrací a posílen měsíčním světlem za úplňku. Do každé lahvičky jsou vloženy krystaly Citrínu, který násobí účinky olejů v lahvičce. Rollonku využije při meditaci nebo při cvičení jógy. Olejíček můžete nosit v kabelce. Kdykoli během dne vám jeho vůně pomůže při náročných situacích nebo tehdy, kdy budete potřebovat podporu svého rozhodnutí. 

Použití rituální lahvičky: Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob použití rituální lahvičky. Nemusíte dělat žádné zvláštní postupy, abyste zachytili její vibrace. Vše, co potřebujete, je jasný záměr pro to, čeho byste chtěli dosáhnout. Lahvičku si můžete nechat kdekoli, kde vám to přijde vhodné – na oltáři, v ložnici, pod polštářem, v autě, v kabelce apod. Lahvičku si ponechte dokud neuvidíte znatelné zlepšení vašich financí a celkové zlepšení v oblasti prosperity. Potom můžete bylinky a kameny vrátit do přírody.

 

K sadě obdržíte tištěný popis s návodem, jak se sadou pracovat a nahrávku s řízenou meditací. Ta je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří nevydrží dlouho sedět v meditačním sedu. Meditaci můžete provádět i vleže. Meditace je krátká (10min) a je spojena s velmi důležitou částí. Stanovení si záměru, který aktivuje váš potenciál života v hojnosti. Prosím, berte v potaz, že zasílání nahrávky není automatické. Přijde vám na váš email po odeslání balíčku s celou sadou. 

 

Menší upozornění na závěr: Každá lahvička je vyrobena s konkrétním záměrem. Z tohoto důvodu se vzhled té vaší může od fotografie mírně lišit.

I když z celého srdce věřím v energie a sílu manifestace, při použití tohoto produktu nezaručuji a ani nemohu zaručit žádné konkrétní výsledky.

S vděčností 

Martina