Dárkový poukaz na tetování hennou

550 Kč
Skladem
  • dárkový poukaz na jednu hodinu tetování hennou
  • dočasné tetování od profesionální tattoo artistky

 

Na henně je nejkrásnější její magická a léčivá síla. Nejen že zvláčňuje pokožku, ale částečně ji dokáže chránit i před sluncem. Posiluje ženskou energii a je výbornou pomocnicí pro podpůrné symboly.

Na tetování hennou se obdarovaná objedná k profesionální tatérce Veronice Slámové, která se ji bude věnovat ve svém salónu v Rýmařově. Malování hennou je vhodné i pro ty, kteří uvažují nad tetováním a chtějí si svůj vzor vyzkoušet "nanečisto." 

MgA. Veronika Slámová

Verča je umělkyně, která se věnuje klasickému tetování strojkem, tradiční technice handpoke, malování hennou a také rituálnímu tetování. Zaměřuje se především na autorskou florální a dekorativní tvorbu. Kreslí návrhy na přání. Verča absolvovala mimo jiné také kurz uměleckého malování hennou.

Sama říká: "Pro mě osobně je největší síla tetování hennou ukrytá v její pomíjivosti."

O tetování hennou

Verča důkladně vybírá pro svou práci jen tu nejkvalitnější hennu. 

Po příchodu do salónu s klientem naplánuje a rozkleslí návrh tetování. Následně se henna nanáší a nechává zaschnout. Nanášení je bezbolestné, na kůži se hennou maluje. Po očištění je zpočátku obrázek oranžový nebo červený. Během následujících 48 hodin ztmavne. Čím déle se na těle nechá henna působit, tím hlouběji pigment proniká do kůže. A tím také vzniká tmavší odstín s delší trvanlivostí.

Podle typu kůže a umístění na těle obrázek vydrží 1-3 týdny.
 
Uplatnění poukazu:  
SLAM Tattoo

MgA.Veronika Slámová 

třída Hrdinů 721/7

79501 Rýmařov

 

Poukaz může využít jedna nebo dvě osoby.

1 osoba- jedno středně velké tetování

2 osoby- dvě menší tetování 

Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. 

 
Předání poukazu
Osobní odběr
Je možné osobní převzetí na našem výdejní místě v Bruntále (trafika Palackého náměstí 17). Při platbě zvolte "osobní odběr Bruntál". 
 
Zaslání na e-mail
Pokud si přejete zaslat poukaz elektronicky na email, tak mám to uveďte do poznámky k objednávce. Při platbě zvolte také "osobní odběr Bruntál".
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení