Aromaterapeutické esence pro děti

390 Kč 459 Kč Sleva 15 %
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kategorie: Aromaterapie

Aromaterapie pro děti i dospělé

V naší aromaterapii využíváme čistě přírodní koncentrované přírodní výtažky z léčivých rostlin v podobě éterických olejů. Pečlivě jsme vybrali jen ty nejkvalitnější suroviny s důrazem na zachování jejich energetického potenciálu. Naše směsi jsou za studena, ručně a s láskou smíchané tak, aby se síla jednotlivých složek navzájem posilovala a zůstala v harmonii. V každé kapce naší směsi je energie záměru, se kterým byla vytvořena. Naše aromaterapie tak působí zároveň na vaši fyzickou i duševní rovinu. Obaly z fialového skla zvyšují bioaktivitu produktů.

 

Použití 

Pokud nemáte alergii či citlivou pokožku, lze Lali aromaterapii díky jejich vysoké kvalitě použít přímo na tělo, např. na vnitřní stranu zápěstí (tam, kde nahmatáte puls). Na masáž použijte kvalitní nosný olej, který lze zakoupit v lékárně (např. slunečnicový či mandlový). Na 10 ml nosného oleje stačí 2 – 4 kapky Lali aromaterapie. Lali aromaterapii můžete použít i do koupele, stačí do napuštěné vany nakapat 5 – 8 kapek oleje. 

K provonění prostoru použijte aromalampy, difuzéry či rozprašovače.

Obsah: 5ml

 

ČISTÁ RADOST 

Slouží k probuzení radosti, zlepšení nálady; u dospělých pomáhá k nalezení vnitřního dítěte.

Složení: Citrus reticulata, Citrus sinensis, Mentha piperita, Coriandrum sativum, Citral*, Limonene*, Geraniol*, Citronelol*, Linalool*, Eugenol*

*Alergeny

 

KOUZELNÉ ZKLIDNĚNÍ 

Slouží k vnitřnímu ztišení, zklidnění a meditaci; vhodné před relaxací nebo spánkem.

Složení: Lavandula angustifolia, Styrax tonkinensis, Cymbopogon martinii, Ormensis multicaulis et mixta, Citral*, Limonene*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*, Linalool*, Farnesol*

*Alergeny

 

UZEMĚNÍ LESNÍCH SKŘÍTKŮ 

Pomáhá lépe se koncentrovat, zklidnit se a uzemnit. Tato směs je vhodná pro děti, které mají problém se zklidněním a koncentrací.

Složení: Citrus bergamia, Abies balsamea, Pogostemon patchouli, Laurus nobilis, Limonene*,  Linalool*, Eugenol*

*Alergeny

 

ZDRAVÝ DECH 

Slouží k podpoře správného dýchání - nádechu nosem namísto pusou. Směs je sestavena tak, aby se nosu chtělo samo nadechnout a dech se prodloužil.

Složení: Citrus limonum, Eucalyptus radiata, Thymus zygis, Lavandula angustifolia, Citral*, Limonene*, Geraniol*, Citronellol*, Linalool*, Eugenol*

*Alergeny

 

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte oči. Neužívat vnitřně. Nepoužívat neředěné na pokožku. Skladujte v chladu a temnu.

Spotřebujte nejlépe do: 36 měsíců od data výroby