Ametystová drúza s duhovou aurou

Neohodnoceno
255 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Koncentrace
  • Ochrana
  • Láska

Duhové drúzy ametystů vznikají pokovením molekulami titanu přirozeným elektrostatickým nábojem. Celý tento proces se provádí ve vakuu a je trvalý.

Ametyst je mistr léčitel. Zahrnuje všechny pozitivní energie a přináší zdraví do všech aspektů života. Je to kámen vhodný  k dosažení duševní duchovní jasnosti.

Krystaly ametystu mají očistné a antiseptické účinky díky své barvě, která hraničí s vyššími a rychlejšími vibracemi.

Působí přímo na třetí oko, pravou (tvořivou) část mozku a na epifýzu a hypofýzu. Jeho energie přináší očistu aury od negativní energie a vytváří ochranný štít světla kolem těla.

 

Náš tip: Nechte si drúzu u postele na nočním stolku. Před spaním pomůže vyčistit a uklidnit mysl. Chrání také před nočními můrami. 

 

A- hmotnost: 78g

    šířka: 5,5 cm 

    výška: 2,5cm

B- hmotnost: 81g

    šířka: 6,5 cm 

    výška: 2 cm

Veškeré uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé informace vycházející z litoterapie a z obecně známých zdrojů. Minerály, polodrahokamy a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny! V případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.